Autor |
Wiadomość |
Temat: Harrachov (Czechy) HS142 - 25/26 grudnia 2010 |
selbi19
Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 6806
|
Forum: Lista Zgłoszeniowa Wysłany: Sro Gru 22, 2010 21:28 Temat: Harrachov (Czechy) HS142 - 25/26 grudnia 2010 |
Jakub Janda
Roman Koudelka
Antonin Hajek
Lukas Hlava
Kwota krajowa (na obydwa konkursy)
Jan Matura
Jiri Mazoch
Cestmir Kozisek
Milos Kadlec
Vit Hacek
Tomas Friedrich |
Temat: Erzurum (Turcja) HS140 - 27/28 grudnia 2010 |
selbi19
Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 6483
|
Forum: Lista Zgłoszeniowa Wysłany: Sro Gru 22, 2010 21:25 Temat: Erzurum (Turcja) HS140 - 27/28 grudnia 2010 |
Borek Sedlak
Ondrej Vaculik
Martin Cikl
Pavel Farkas
Martin Plhal |
Temat: Atomix |
selbi19
Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9069
|
Forum: Narty Wysłany: Wto Gru 21, 2010 11:21 Temat: Atomix |
hajek
dodane |
Temat: Bluen |
selbi19
Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 16494
|
Forum: Kaski Wysłany: Wto Gru 21, 2010 11:21 Temat: Bluen |
roman koudelka
dodane |
Temat: Pluma |
selbi19
Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 14485
|
Forum: Kombinezony Wysłany: Wto Gru 21, 2010 11:20 Temat: Pluma |
roman koudelka
dodane |
Temat: I konkurs Notodden Norwegia |
selbi19
Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4434
|
Forum: Wyniki Zawodów Wysłany: Nie Gru 19, 2010 20:14 Temat: I konkurs Notodden Norwegia |
witam prosze o poprawe przy paru czeskich skoczkach zamiast skrót CZE jest skrót SLO
Sorka wszystko po szybkiemu robiłem na następnych konkursach wszystko poprawie. |
Temat: Lillehamer |
selbi19
Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6211
|
Forum: Lista Zgłoszeniowa Wysłany: Pią Gru 17, 2010 16:07 Temat: Lillehamer |
1. Jakub Janda
2. Jan Matura
3. Antonin Hajek
4. Roman Koudelka
5. Borek Sedlak
6. Lukas Hlava |
Temat: Notodden (Norwegia) 18-19 grudnia |
selbi19
Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6402
|
Forum: Lista Zgłoszeniowa Wysłany: Czw Gru 16, 2010 20:45 Temat: Notodden (Norwegia) 18-19 grudnia |
martin plhal
pavel farkas
milos kadlec
hubert blaha
pavel rajnoch
vit hacek
tomas friedrich
vojtech stursa |
Temat: 18-19.12.2010 Falun HS124 (Szwecja) |
selbi19
Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5483
|
Forum: Lista Zgłoszeniowa Wysłany: Czw Gru 16, 2010 20:42 Temat: 18-19.12.2010 Falun HS124 (Szwecja) |
Ondrej Vaculik
Martin Cikl
Vladimir Struhar
Jiri Mazoch
Vaclav Storek
Cestmir Kozisek
Robert Kuban |
Temat: Finlandia Kuopio |
selbi19
Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5285
|
Forum: Lista Zgłoszeniowa Wysłany: Pon Gru 13, 2010 22:35 Temat: Finlandia Kuopio |
1. Jakub Janda
2. Jan Matura
3. Antonin Hajek
4. Roman Koudelka
5. Borek Sedlak
6. Lukas Hlava |
Temat: I konkurs Villach Austria |
selbi19
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4915
|
Forum: Wyniki Zawodów Wysłany: Nie Gru 12, 2010 18:36 Temat: I konkurs Villach Austria |
ja jestem trenerem czechów a nie słowacji i pisałem do admina i on powiedział ze ci zawodnicy których dopisałem mogą normalnie startować, to widze ze tutaj macie niezły burdel |
Temat: I konkurs Villach Austria |
selbi19
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4915
|
Forum: Wyniki Zawodów Wysłany: Sob Gru 11, 2010 21:33 Temat: I konkurs Villach Austria |
Żądam wyjaśnien: do zawodów było zgłoszonych 8 czechów, a w wynikach widnieją nazwiska tylko dwóch Friedrich i Hacek, a GDZIE JEST POZOSTAŁA 6??????? |
Temat: Konkurs Drużynowy - Kuusamo |
selbi19
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4762
|
Forum: Wyniki Zawodów Wysłany: Sob Gru 11, 2010 21:28 Temat: Konkurs Drużynowy - Kuusamo |
Gratulacje dla pierwszej trójki, szkoda Polaków, moja drużyna po dobrym skoku Jandy prowadziła po 1 rundzie skoków, ale pozostali skakali słabiej dwa zepsute skoki Hajka, i słabe drugie Matury i Koude ... |
Temat: Lista Zgłoszeniowa |
selbi19
Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6761
|
Forum: Lista Zgłoszeniowa Wysłany: Sro Gru 08, 2010 17:54 Temat: Lista Zgłoszeniowa |
CZECHY
1. Martin Plhal
2. Pavel Farkas
3. Milos Kadlec
4. Hubert Blaha
5. Pavel Rajnoch
6. Vit Hacek
7. Tomas Friedrich
8. Vojtech Stursa |
Temat: 11-12.12.2010 Vikersund HS117 (Norwegia) |
selbi19
Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5901
|
Forum: Lista Zgłoszeniowa Wysłany: Sro Gru 08, 2010 17:52 Temat: 11-12.12.2010 Vikersund HS117 (Norwegia) |
CZECHY
1. Ondrej Vaculik
2. Martin Cikl
3. Robert Kuban
4. Vladimir Struhar
5. Jiri Mazoch
6. Cestmir Kozisek
7. Vaclav Storek |
|